Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lutowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna Choszczno

Choszczno(Lutowo + 24 km)

1 300 000 zł80 300 m² 16,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jezioro na sprzedaż, choszczno okolica. Przedmiotem sprzedaży jest prywatne jezioro o pow. 6,5 ha ( głębokość 4 m ). Łączna powierzchnia jeziora i terenu okalającego to ponad 8 ha. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Myślibórz(Lutowo + 23 km)

325 000 zł37,80 m² 8 597,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni 37,8.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł862 m² 139,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry :) Zapraszam do zakupu działki budowlanej. Lokalizacja Pyrzyce ulica Kochanowskiego. Powierzchnia 862 m2. Droga dojazdowa asfaltowa. Przeznaczenie w planie - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Łużycka

Myślibórz(Lutowo + 23 km)

159 000 zł1 347 m² 118,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Myślibórz przy ul. Łużyckiej o pow. od 1068 m2 do 1347 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki położone w Łośnie, przy ul. Wrzosowej. Dojazd droga utwardzoną. Urokliwa okolica. Działki o pow. 1200 m2 każda, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kolonia Myśliborzyce

Kolonia Myśliborzyce(Lutowo + 23 km)

118 195 zł3 377 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 11 działek w miejscowości Kolonia Myśliborzyce o pow. od 3191 m2 do 3792 m2, nieruchomość przeznaczona pod budowę domów jednorodzinnych. Działki posiadają wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Myślibórz

Myślibórz(Lutowo + 23 km)

374 000 zł54,84 m² 6 819,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,84 m2, położone na 2. piętrze bloku w spokojnej części Myśliborza. To propozycja dla osób, które cenią klimat przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł65,34 m² 4 973,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, wysokim bloku w malowniczej części Choszczna. To mieszkanie to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Barlinecka

Lipiany(Lutowo + 13 km)

590 000 zł272,52 m² 2 164,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - warsztatowy w m. Lipiany przy ulicy Barlineckiej. Idealna nieruchomość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przy głównej drodze prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 450 zł54,75 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Lutowo

Lutowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom jednorodzinny wybudowany w latach 30-tych XX wieku z cegły białej i pustaka. Szczyty domu zostały ocieplone styropianem i dodatkową cegłą. Dach dwuspadowy, od frontu pokryty.

Szczegóły ogłoszenia